Bütün Görkemiyle Saray Salonumuz

Sizin isteklerinizi, beklentilerinizi ve hayallerinizi kendimize referans alarak özel gün organizasyonlarınızı önce planlıyor sonra uyguluyoruz. İsterseniz hayallerinizi düğün salonumuza yansıtabilir, isterseniz de sizlere sunacağımız konseptlerle sevdiklerinizle birlikte masal tadında bir gün geçirmenizi sağlayabiliriz.

Tercihiniz ne olursa olsun mutluluk daima sizinle olacak. Binbir çeşit lezzetleri, her detaya sızan zerafet ve asalet dolu mimarisi, eşi benzeri görülmemiş bir hizmet anlayışıyla Düğün Sarayı’nın ihtişamını görür görmez farkedeceksiniz.

Sizin zevklerinizi düşünüp binbir gece masallarından ilham alarak tasarladığımız ihtişamlı Saray Salonumuzu gördüğünüzde memnuniyetiniz iki kat daha artacak. Estetiğin konfora büründüğü yerde, bütün güzelliğiyle sizleri karşılayan Saray Salonumuzun her detayında ayrı bir hikaye her köşesinde muazzamlığın dokunuşu vardır. Gece boyu misafirlerinizin yüzünde beliren tebessüme, görkemli duruşuyla gösterişli avizeler ışık tutacak, sizler ise her şeyin yolunda gittiğinden emin olarak anın tadını doyasıya yaşayacaksınız.

Cumhuriyet Düğün Sarayı olarak sizlere ve değerli konuklarınıza muazzam bir düğün yaşatmak her zaman ilk önceliğimiz olmuştur.

Bazı Zamanlarda Biz Varız
 

Özel davet, düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet kutlamaları, toplantı ve seminerler...

İşte bu zamanlarda Cumhuriyet Düğün Sarayı; deneyimli ve genç kadrosu, donanımlı ekipmanları ve her şeyin en mükemmelini isteyen bakış açısıyla tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamak için her daim hazır bulunmaktadır.

Düğün

Kalplerin bir olduğuna inandığınız anda mutluluğunuzu taçlandırmak isterseniz. İşler ciddiye biner evlenme kararı alır, düğün hazırlıklarına başlarsınız. İşte o an yanınızda olmak isteriz.

Nişan

Zaman hızlıca akıp gider, kalbinin yarısını tamamlayan kişiyi sonunda karşına çıkıverir. Sonrasında ömür boyu sürecek bir mutluluk için ilk adımı atar ve nişan yaparsınız. İşte o an yanınızda olmak isteriz.

Konferans

Zamanı gelir ve sizin için özel bir gün kapınızı çalmaya başlar, o gün davetlilerinizi mükemmel bir organizasyonla karşılamak isterseniz. İşte on an yanınızda olmak isteriz.

Çocuk Oyun Alanı

Sizleri Masalsı Bir Dünyaya Davet Ediyoruz

Binbir çeşit lezzetleri, her detaya sızan zerafet ve asalet dolu mimarisi, eşi benzeri görülmemiş bir hizmet anlayışıyla Düğün Sarayı’nın ihtişamı, sizleri masalsı bir dünyaya davet ediyor.

Galeri