" Masallara Konu Olan Bir İhtişam "
Cumhuriyet Düğün Sarayı

Bu coğrafyada hüküm süren gelenekleri ölümsüz kılarak, Anadolu’nun ayrılmaz bir parçası olan misafirperverliği ismimizin altında yaşatarak, yıllar boyu biriken tecrübemizle sizlere kusursuz hizmet sunmaya devam ediyoruz. 

Halim Aksoy önderliğinde yarım asıra yaklaşan Cumhuriyet Şirketler grubunun kuruluşu olan Cumhuriyet Düğün Sarayı’yla farklı ihtiyaçlara aynı kalite ve hizmet anlayışımızla cevap veriyoruz.

1500 davetliyi ağırlayabilecek kapasitesi ile ihtişamlı Bahçesaray ve 500 misafir kapasitesiyle görkemli Saray Salonu, sizlere ve değerli misafirlerinize her dakikasından ayrı bir tat alacağınız unutulmaz bir düğün yaşatmak için varlığını sürdürüyor.

CLD şirketler grubu bünyesinde yer alan Düğün Sarayı, Halim Bey restoranın kalitesini düğünlerinize taşıyor. Sizler düğünün keyfini yaşarken kapalı ve açık oyun alanlarımız, çocuklarınızın eğlence dolu vakit geçirmesine olanak sunuyor, geniş otopark alanımız ise park sorununu ortadan kaldırarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Cumhuriyet Düğün Sarayı’nın organizasyon sektöründe kat ettiği gelişim, hizmet faaliyetlerinde aldığı dinamizm ve mutlu müşteri prensibi kalitesini arttırmasına ve tercih edilme yelpazesinin genişlemesine ciddi katkılarda bulunmuş ve bulunmaya da devam ediyor.

Geleneği yenilikle sunan konseptimiz, tam donanımlı kadromuz, mutluluğunuzu ve isteklerinizi her şeyin önünde tutan anlayışımızla masalsı ve görkemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. 

Cumhuriyet Düğün Sarayı ayrıcalıkların en güzeli...