Hayallerinizin Yansıması

Masalardan şamdanlara, servis takımlarından aksesuarlara kadar her detayda ışıltı saçan dokunuşlar, masalsı diyarlara yolculuğa çıkaran büyüleyici bir atmosfer, açık havanın bütün zerafetiyle sarayın ihtişamı Bahçe Saray’da...

Özel gün organizasyonlarınız açık havada gerçekleştirmek isterseniz Bahçe Saray sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan her zaman gurur duyar. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve alanında uzman ekibimizle sarayımızın kapıları sizlere sonuna kadar açıktır.

Bazı Zamanlarda Biz Varız
 

Özel davet, düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet kutlamaları, toplantı ve seminerler...

İşte bu zamanlarda Cumhuriyet Düğün Sarayı; deneyimli ve genç kadrosu, donanımlı ekipmanları ve her şeyin en mükemmelini isteyen bakış açısıyla tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamak için her daim hazır bulunmaktadır.

Düğün

Kalplerin bir olduğuna inandığınız anda mutluluğunuzu taçlandırmak isterseniz. İşler ciddiye biner evlenme kararı alır, düğün hazırlıklarına başlarsınız. İşte o an yanınızda olmak isteriz.

Nişan

Zaman hızlıca akıp gider, kalbinin yarısını tamamlayan kişiyi sonunda karşına çıkıverir. Sonrasında ömür boyu sürecek bir mutluluk için ilk adımı atar ve nişan yaparsınız. İşte o an yanınızda olmak isteriz.

Konferans

Zamanı gelir ve sizin için özel bir gün kapınızı çalmaya başlar, o gün davetlilerinizi mükemmel bir organizasyonla karşılamak isterseniz. İşte on an yanınızda olmak isteriz.

Çocuk Oyun Alanı

Sizleri Masalsı Bir Dünyaya Davet Ediyoruz

Binbir çeşit lezzetleri, her detaya sızan zerafet ve asalet dolu mimarisi, eşi benzeri görülmemiş bir hizmet anlayışıyla Düğün Sarayı’nın ihtişamı, sizleri masalsı bir dünyaya davet ediyor.

Galeri